0FLQ.500T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ.500T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLQ.500T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 500VAC/300VDC
Fitxak: 0FLQ.500T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0FLQ.500Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLQ.500T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500MA 500VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5043 pcs Datuen fitxa 0FLQ.500T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® FLQ
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F1042
FLQ 1/2A
FLQ.500
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500mA Class -