0FLA015.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLA015.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 125VAC 5AG
Fitxak: 0FLA015.V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0FLA015.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLA015.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 125VAC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5033 pcs Datuen fitxa 0FLA015.V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Series FLA Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm
Beste izenak FLA 15A
FLA015
FLA015.V
FLA15
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak Indicating DC Erresistentzia hotza 0.0053 Ohms
Uneko balorazioa 15A Class -