0FLA.400T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLA.400T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 400MA 125VAC 5AG
Fitxak: 0FLA.400T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0FLA.400Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLA.400T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 400MA 125VAC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5859 pcs Datuen fitxa 0FLA.400T.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Series FLA Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm
Beste izenak FLA 4/10A
FLA.400
FLA.400T
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak Indicating DC Erresistentzia hotza 11.39 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Class -