0ATO030.HXGLO
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ATO030.HXGLO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 30A 32VAC/VDC BLADE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0ATO030.HXGLOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ATO030.HXGLO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 30A 32VAC/VDC BLADE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 67999 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Series ATO®
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Blade, ATO/ATC Beste izenak 0ATO030HXGLO
ATO030.HXGLO
ATO030HXGLO
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 30A