0ATO020.MXGLO
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ATO020.MXGLO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE
Fitxak: 0ATO020.MXGLO.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0ATO020.MXGLOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ATO020.MXGLO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 88734 pcs Datuen fitxa 0ATO020.MXGLO.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Series ATO®
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Blade, ATO/ATC Beste izenak 0ATO020MXGLO
ATO020.MXGLO
ATO020MXGLO
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 20A