0AGC07.5V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC07.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0AGC07.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 3AB
Fitxak: 1.0AGC07.5V.pdf2.0AGC07.5V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0AGC07.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0AGC07.5V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 3AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 131695 pcs Datuen fitxa 1.0AGC07.5V.pdf2.0AGC07.5V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Series AGC
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Beste izenak 0AGC07.5V-ND
0AGC075V
AGC07.5V
AGC7.5
F5024
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge, Glass Uneko balorazioa 7.5A