0AGC01.5VXPK
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC01.5VXPK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0AGC01.5VXPK
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 32VAC/VDC 5PK BX
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0AGC01.5VXPKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0AGC01.5VXPK fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 32VAC/VDC 5PK BX Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6758 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Series AGC
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Beste izenak AGC01.5VXPK
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge, Glass Uneko balorazioa 1.5A