089707.5N
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
089707.5N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 089707.5N
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
Fitxak: 089707.5N.pdf
  • Mezua
089707.5Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 089707.5N fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2938 pcs Datuen fitxa 089707.5N.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 58V Tamaina / dimentsioa 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Series MINI® 897 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Blade, Miniature (Low Profile)
Beste izenak 089707.5N-ND
F3096
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Automotive
Uneko balorazioa 7.5A Kolore Brown
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1kA Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0897025.N
0897025.N
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE AUTO 25A 58VDC BLADE MINI
Stockean: 4560 pcs
Deskarga: 0897025.N.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE AUTO 10A 58VDC BLADE MINI
Stockean: 5991 pcs
Deskarga: 0897010.N.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CBL ASSY SSMCX PLUG-PLUG 5.906"
Deskarga: 0897611760.pdf
deskribapena: FUSE AUTO 5A 58VDC BLADE MINI
deskribapena: FUSE AUTO 15A 58VDC BLADE MINI
deskribapena: CBL ASSY MCX PLUG RG316 12"
Deskarga: 0897616134.pdf
deskribapena: FUSE AUTO 30A 58VDC BLADE MINI
deskribapena: CBL ASSY MCX PLUG RG316 18"
deskribapena: CBL ASSY SMA-UMC JACK-PLUG
deskribapena: CBL ASSY MCX PLUG-PLUG RG316 6"
deskribapena: FUSE AUTO 20A 58VDC BLADE MINI
deskribapena: CBL ASSY SMA JACK RG178 5"