067601.6DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067601.6DRT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067601.6DRT4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067601.6DRT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
067601.6DRT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067601.6DRT4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 87736 pcs Datuen fitxa 067601.6DRT4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 676 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.79
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.042 Ohms Uneko balorazioa 1.6A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A
Homologazioak CCC, CSA, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
067602.5DRT4
067602.5DRT4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Stockean: 94405 pcs
Deskarga: 067602.5DRT4.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN SD CARD PUSH-PUSH R/A SMD
Stockean: 5300 pcs
Deskarga: 0676008002.pdf
RFQ
0676005.MXEP
0676005.MXEP
deskribapena: FUSE CERAMIC 5A 250VAC AXIAL
Deskarga: 0676005.MXEP.pdf
067601.6DRT4P
067601.6DRT4P
deskribapena: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL