0676.160MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0676.160MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0676.160MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 160MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0676.160MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0676.160MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0676.160MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 160MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61592 pcs Datuen fitxa 0676.160MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 676 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0128
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 1.7 Ohms Uneko balorazioa 160mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0676.160MXE
0676.160MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 160MA 250VAC AXIAL