067401.6DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067401.6DRT4P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067401.6DRT4P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067401.6DRT4P.pdf
  • Mezua
067401.6DRT4Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067401.6DRT4P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119506 pcs Datuen fitxa 067401.6DRT4P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.951
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.056 Ohms Uneko balorazioa 1.6A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A