0674.800DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.800DRT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0674.800DRT4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0674.800DRT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0674.800DRT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0674.800DRT4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 131095 pcs Datuen fitxa 0674.800DRT4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 674 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.303
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.122 Ohms Uneko balorazioa 800mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0674001.DRT4
0674001.DRT4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 1A 250VAC AXIAL
Stockean: 139303 pcs
Deskarga: 0674001.DRT4.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC AXIAL
Stockean: 120730 pcs
Deskarga: 0674.750DRT4.pdf
RFQ
0674.800DRT4P
0674.800DRT4P
deskribapena: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL