0674.100DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0674.100DRT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0674.100DRT4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0674.100DRT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0674.100DRT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0674.100DRT4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 95310 pcs Datuen fitxa 0674.100DRT4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 674 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.00192
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 4.815 Ohms Uneko balorazioa 100mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: DVI-D R/A RECEPTACLE ASSY
Stockean: 5378 pcs
Deskarga: 0673514016.pdf
RFQ
0674.100MXE
0674.100MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Stockean: 79617 pcs
Deskarga: 0674.100MXE.pdf
RFQ
0674.125DRT4P
0674.125DRT4P
deskribapena: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Deskarga: 0674.125DRT4P.pdf
06733
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: LABEL MOISTURE WARN 3"X3" 250PC
Deskarga:
0674.125DRT4
0674.125DRT4
Deskarga: 0674.125DRT4.pdf
deskribapena: USB A UPRIGHT CONN FLANGEOUT
Deskarga: 0673298030.pdf
06736
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: LABEL MOIST WARN 3.75"X3.25" 100
0674.100DRT4P
0674.100DRT4P
Deskarga: 0674.100DRT4P.pdf