0673.500DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.500DRT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0673.500DRT4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0673.500DRT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0673.500DRT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0673.500DRT4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 140106 pcs Datuen fitxa 0673.500DRT4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 673 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.137
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.225 Ohms Uneko balorazioa 500mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A