067201.6MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067201.6MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067201.6MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067201.6MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
067201.6MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067201.6MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 172410 pcs Datuen fitxa 067201.6MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 672 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 0672 01.6 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.965 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0565 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UL