06653.15HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 06653.15HXLL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Fitxak: 06653.15HXLL.pdf
  • Mezua
06653.15HXLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 06653.15HXLL fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4674 pcs Datuen fitxa 06653.15HXLL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 665 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Board Mount (Cartridge Style Excluded) polarizazio Radial, Can, Vertical
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 50A
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 06653.15HXLL Fuseholder mota 0.02 Ohm
deskribapena FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL DC Erresistentzia hotza 55
Uneko balorazioa 3.15A Oraina - Ihesaldia -
Kolore - Class Slow
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
06653.15ZRLL
06653.15ZRLL
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Stockean: 7085 pcs
Deskarga: 06653.15ZRLL.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Stockean: 5769 pcs
Deskarga: 06651.25ZRLL.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Deskarga: 0666-0-15-15-32-27-10-0.pdf
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD
fabrikatzaileak: Mill-Max
Deskarga: 0666-0-15-15-32-14-10-0.pdf
06651.25HXSL
06651.25HXSL