066502.5HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 066502.5HXLL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Fitxak: 066502.5HXLL.pdf
  • Mezua
066502.5HXLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 066502.5HXLL fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5480 pcs Datuen fitxa 066502.5HXLL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 665 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Board Mount (Cartridge Style Excluded) polarizazio Radial, Can, Vertical
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 50A
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 066502.5HXLL Fuseholder mota 0.026 Ohm
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD DC Erresistentzia hotza 40.9
Uneko balorazioa 2.5A Oraina - Ihesaldia -