0665.630HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0665.630HXLL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Fitxak: 0665.630HXLL.pdf
  • Mezua
0665.630HXLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0665.630HXLL fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5389 pcs Datuen fitxa 0665.630HXLL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 665 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Board Mount (Cartridge Style Excluded) polarizazio Radial, Can, Vertical
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 50A
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0665.630HXLL Fuseholder mota 0.17 Ohm
deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD DC Erresistentzia hotza 2.24
Uneko balorazioa 630mA Oraina - Ihesaldia -