0665.200HXSL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0665.200HXSL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
Fitxak: 0665.200HXSL.pdf
  • Mezua
0665.200HXSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0665.200HXSL fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6715 pcs Datuen fitxa 0665.200HXSL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 665 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Board Mount (Cartridge Style Excluded) polarizazio Radial, Can, Vertical
Beste izenak 0665.200 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 50A Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0665.200HXSL
Fuseholder mota 1.091 Ohm deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
DC Erresistentzia hotza 0.133 Uneko balorazioa 200mA