0665.100HXSL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0665.100HXSL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL
Fitxak: 0665.100HXSL.pdf
  • Mezua
0665.100HXSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0665.100HXSL fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2978 pcs Datuen fitxa 0665.100HXSL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 665 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Board Mount (Cartridge Style Excluded) polarizazio Radial, Can, Vertical
Beste izenak 0665.100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 50A Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0665.100HXSL
Fuseholder mota 2.715 Ohm deskribapena FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL
DC Erresistentzia hotza 0.0456 Uneko balorazioa 100mA