066301.6MALL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 066301.6MALL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD
Fitxak: 066301.6MALL.pdf
  • Mezua
066301.6MALLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 066301.6MALL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6052 pcs Datuen fitxa 066301.6MALL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 663 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can, Vertical
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 30
DC Erresistentzia hotza 0.036 Ohms Uneko balorazioa 1.6A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A