0663.630HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0663.630HXSL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Fitxak: 0663.630HXSL.pdf
  • Mezua
0663.630HXSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0663.630HXSL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7050 pcs Datuen fitxa 0663.630HXSL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 663 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can, Vertical
Beste izenak 0663.630 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.129 Ohms
Uneko balorazioa 630mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE