0662.630ZRLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0662.630ZRLL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Fitxak: 0662.630ZRLL.pdf
  • Mezua
0662.630ZRLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0662.630ZRLL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6087 pcs Datuen fitxa 0662.630ZRLL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 662 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can, Vertical
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.15
DC Erresistentzia hotza 0.096 Ohms Uneko balorazioa 630mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A