0662.160HXLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0662.160HXLL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL
Fitxak: 0662.160HXLL.pdf
  • Mezua
0662.160HXLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0662.160HXLL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6827 pcs Datuen fitxa 0662.160HXLL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Series LT-5™ 662 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can, Vertical
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable I2t urtzea 0.014
DC Erresistentzia hotza 2.96 Ohms Uneko balorazioa 160mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A