06171.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 06171.25MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE 1.25A 250V AXIAL
Fitxak: 06171.25MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
06171.25MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 06171.25MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE 1.25A 250V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 808291 pcs Datuen fitxa 06171.25MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 617 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.23
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0701 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A