0603SFP450F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603SFP450F/32-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603SFP450F/32-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 0603
Fitxak: 1.0603SFP450F/32-2.pdf2.0603SFP450F/32-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603SFP450F/32-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603SFP450F/32-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189093 pcs Datuen fitxa 1.0603SFP450F/32-2.pdf2.0603SFP450F/32-2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W x 0.032" H (1.60mm x 0.81mm x 0.81mm)
Series SFP Erantzun Denbora -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 0603SFP450F/32-2TR
RF0449-000
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
DC Erresistentzia hotza 0.014 Ohms Uneko balorazioa 4.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A