051406.3MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
051406.3MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 051406.3MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 3AB 3AG
Fitxak: 051406.3MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
051406.3MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 051406.3MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 500VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17879 pcs Datuen fitxa 051406.3MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 500V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 514 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak F10129 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 13.5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.043 Ohms
Uneko balorazioa 6.3A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 5kA Homologazioak CE, cURus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
051412.5MXEP
051412.5MXEP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERM 12.5A 500VAC 3AB 3AG
Stockean: 19516 pcs
Deskarga: 051412.5MXEP.pdf
RFQ
05143.15MXP
05143.15MXP
deskribapena: FUSE 500VAC 3AB 3.15A