0498200.MXTM6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498200.MXTM6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0498200.MXTM6
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Fitxak: 1.0498200.MXTM6.pdf2.0498200.MXTM6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0498200.MXTM6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0498200.MXTM6 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74501 pcs Datuen fitxa 1.0498200.MXTM6.pdf2.0498200.MXTM6.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Series MIDI® Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 498200.MXTM6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 125000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Automotive DC Erresistentzia hotza 0.000261 Ohms
Uneko balorazioa 200A Kolore Violet
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1kA Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0498200.MXT-CN
0498200.MXT-CN
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE - MIDI 32VDC W/CLEAR HOUSIN
Stockean: 63645 pcs
Deskarga: 0498200.MXT-CN.pdf
RFQ
0498200.MXTM6-CN
0498200.MXTM6-CN
deskribapena: FUSE - MIDI 32V CLEAR HSNG M6 HO
Stockean: 54751 pcs
Deskarga: 0498200.MXTM6-CN.pdf
RFQ
0498200.MX1M6
0498200.MX1M6
deskribapena: FUSE - MIDI 32VDC, M6 1-HOLE 200
Deskarga: 0498200.MX1M6.pdf
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK POST SNGL 1POS 18.0MM
Deskarga:
0498200.MXM6
0498200.MXM6
deskribapena: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Deskarga: 0498200.MXM6.pdf
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: TERM BLK POST SGL 1POS 36.5MM