0498125.MXM6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498125.MXM6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0498125.MXM6
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 125A 32VDC AUTO LINK
Fitxak: 1.0498125.MXM6.pdf2.0498125.MXM6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0498125.MXM6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0498125.MXM6 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 125A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98285 pcs Datuen fitxa 1.0498125.MXM6.pdf2.0498125.MXM6.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Series MIDI® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 498125.MXM6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 73200 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Automotive DC Erresistentzia hotza 0.394 Ohms
Uneko balorazioa 125A Kolore Pink