048712.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048712.5MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 048712.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 12.5A 420VAC/VDC AXIAL
Fitxak: 048712.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
048712.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 048712.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 12.5A 420VAC/VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18640 pcs Datuen fitxa 048712.5MXEP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 420V Tentsioaren balorazioa - AC 420V
Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Series 487
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial) Beste izenak 048712.5MXEP-ND
F6664
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 170
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.0078 Ohms Uneko balorazioa 12.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A AC, 300A DC