0481.650VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0481.650VXL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE INDICATING 650MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0481.650VXL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0481.650VXLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0481.650VXL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE INDICATING 650MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6931 pcs Datuen fitxa 0481.650VXL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Series 481
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Alarm Indicator Beste izenak 481.650VXL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.278
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Indicating Fuse
Ezaugarriak Indicating DC Erresistentzia hotza 1.25 Ohms
Uneko balorazioa 650mA Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 300A Homologazioak CSA, UR