047902.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 047902.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 600VAC 2AG
Fitxak: 047902.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
047902.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 047902.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 600VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136118 pcs Datuen fitxa 047902.5MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 0.184" Dia x 0.586" L (4.67mm x 14.88mm)
Series 479 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Beste izenak 47902.5MXEP Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 20A Homologazioak CE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
047901.5MXEP
047901.5MXEP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG
Stockean: 165281 pcs
Deskarga: 047901.5MXEP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER
Stockean: 68525 pcs
Deskarga: 0479-0-67-80-34-27-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THRU 12-24AWG
Deskarga: 0479220000.pdf
deskribapena: FUSE GLASS 4A 600VAC 2AG
Deskarga: 0479004.MXEP.pdf
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: RF ANT 2.4/5GHZ PCB TRC CAB .34"
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THROUGH BEIGE
deskribapena: RF ANT 2.4/5GHZ PCB TRC CAB .61"
deskribapena: FUSE GLASS 3A 600VAC 2AG
deskribapena: CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
deskribapena: RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
deskribapena: FUSE GLASS 5A 600VAC 2AG