04761.25MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04761.25MR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04761.25MR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD
Fitxak: 04761.25MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
04761.25MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04761.25MR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64807 pcs Datuen fitxa 04761.25MR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²®476
Erantzun Denbora Fast Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak F6656CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.276
DC Erresistentzia hotza 0.122 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 300A DC
Homologazioak cURus
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN HEADER BATTERY 4POS R/A SMD
Stockean: 96419 pcs
Deskarga: 0476150001.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: ENDPLATE AP ADK 1 S/T PA BEIGE
Stockean: 86323 pcs
Deskarga: 0476260000.pdf
RFQ
deskribapena: SINK TYPE DISPLAY PORT HEADER
deskribapena: UUSB B REC BOTMT FLANGE SMT 3.33
04761.25MRSN
04761.25MRSN
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD
Deskarga: 04761.25MRSN.pdf
fabrikatzaileak: Greenlee Communications
deskribapena: HAT, HI-VIS BALL CAP
Deskarga:
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: CONN TERM BLOCK F 1.5MM PA BG