04732.25MRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04732.25MRT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04732.25MRT3
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC
Fitxak: 04732.25MRT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
04732.25MRT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04732.25MRT3 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 2.25A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5646 pcs Datuen fitxa 04732.25MRT3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Series PICO® II 473
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 04732.25MRT3-
04732.25T3
4732.25T3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.28
DC Erresistentzia hotza 0.063 Ohms Uneko balorazioa 2.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A