047302.5YRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047302.5YRT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 047302.5YRT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 047302.5YRT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
047302.5YRT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 047302.5YRT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178652 pcs Datuen fitxa 047302.5YRT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Series PICO® II 473
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 13 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.052 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, PSE, UR