047301.5MRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047301.5MRT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 047301.5MRT3
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 047301.5MRT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
047301.5MRT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 047301.5MRT3 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4497 pcs Datuen fitxa 047301.5MRT3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Series PICO® II 473
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 047301.5MRT3-
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 3.94
DC Erresistentzia hotza 0.116 Ohms Uneko balorazioa 1.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A