0473.750MAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0473.750MAT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0473.750MAT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0473.750MAT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0473.750MAT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0473.750MAT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143293 pcs Datuen fitxa 0473.750MAT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Series PICO® II 473
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 473.750MAT1L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.76
DC Erresistentzia hotza 0.46 Ohms Uneko balorazioa 750mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A