0473.375YRT3L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0473.375YRT3L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0473.375YRT3L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0473.375YRT3L.pdf
  • Mezua
0473.375YRT3Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0473.375YRT3L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5373 pcs Datuen fitxa 0473.375YRT3L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Series PICO® II 473
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 473.375T3L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.085
DC Erresistentzia hotza 1.74 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A