047202.5NAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047202.5NAT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 047202.5NAT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 047202.5NAT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
047202.5NAT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 047202.5NAT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195331 pcs Datuen fitxa 047202.5NAT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 472
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 7.0838 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.0209 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: 8X8 CAMERA SOCKET EXTRACTOR
Stockean: 5195 pcs
Deskarga: 0472490007.pdf
RFQ
deskribapena: CONN MICRO SD CARD HINGED TYPE
Stockean: 6321 pcs
Deskarga: 0472190001.pdf
RFQ
deskribapena: MICROSD HEADERHINGETYPE 20 U PLA
deskribapena: CONN JACK STEREO 3.5MM PCB