047103.5NAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 047103.5NAT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 047103.5NAT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
047103.5NAT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 047103.5NAT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187872 pcs Datuen fitxa 047103.5NAT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 471
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 47103.5NAT1L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) Uneko balorazioa 3.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A