04691.25WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04691.25WR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04691.25WR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206
Fitxak: 04691.25WR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
04691.25WRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04691.25WR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 290258 pcs Datuen fitxa 04691.25WR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tamaina / dimentsioa 0.129" L x 0.064" W x 0.035" H (3.27mm x 1.63mm x 0.90mm)
Series 469 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
046902.5WR
046902.5WR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 1206