046602.5WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046602.5WR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 046602.5WR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 1206
Fitxak: 046602.5WR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
046602.5WRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 046602.5WR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306883 pcs Datuen fitxa 046602.5WR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Series SlimLine™ 466
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 90°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.3516 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.024 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UL