045902.5UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045902.5UR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 045902.5UR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Fitxak: 045902.5UR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
045902.5URren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 045902.5UR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72903 pcs Datuen fitxa 045902.5UR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Series PICO® 459
Erantzun Denbora Fast Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 45902.5
F1168
F1168CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.721
DC Erresistentzia hotza 0.035 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC