0454.375MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0454.375MR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0454.375MR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0454.375MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
0454.375MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0454.375MR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135141 pcs Datuen fitxa 0454.375MR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 454
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak 0454.375
0454.375MR-ND
F6788TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.101
DC Erresistentzia hotza 1.2 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
04540
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: ADJ BL WRST STRP 6' CRD 4MM SNP
Stockean: 3450 pcs
Deskarga: 04540.pdf
RFQ
04535
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: ADJ WRST BND 7MM SNAP BL
Stockean: 21174 pcs
Deskarga: 04535.pdf
RFQ
deskribapena: COIL CORD 6' 4MM SNAP 1MEG BK
Deskarga:
deskribapena: COIL CORD 10' 4MM SNAP 1MEG BK