0453.375MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0453.375MR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0453.375MR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0453.375MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
0453.375MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0453.375MR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68953 pcs Datuen fitxa 0453.375MR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 453
Erantzun Denbora Fast Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak F5689CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0425
DC Erresistentzia hotza 0.61 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A