0452.500MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0452.500MRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0452.500MRL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0452.500MRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
0452.500MRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0452.500MRL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123756 pcs Datuen fitxa 0452.500MRL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 452
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak 0452.500MRL-ND
0452500MRL
F2598TR
R452.500L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.24
DC Erresistentzia hotza 0.7 Ohms Uneko balorazioa 500mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A