045106.3NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045106.3NR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 045106.3NR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE NANO SMF 6.3A PCB SMD
Fitxak: 045106.3NR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
045106.3NRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 045106.3NR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE NANO SMF 6.3A PCB SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6585 pcs Datuen fitxa 045106.3NR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 451
Erantzun Denbora Fast Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.17
DC Erresistentzia hotza 0.0096 Ohms Uneko balorazioa 6.3A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A