0451.375NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.375NR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0451.375NR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0451.375NR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0451.375NRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0451.375NR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6478 pcs Datuen fitxa 0451.375NR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 451
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak R451.375NR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0425
DC Erresistentzia hotza 0.61 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A