Hamlin / Littelfuse| Zenbakiaren zenbakia | 044901.5MR | fabrikatzailea | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| deskribapena | FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 117127 pcs | Datuen fitxa | 044901.5MR.pdf |
| Tentsioaren kalifikazioa - DC | 125V | Tentsioaren balorazioa - AC | 125V |
| Tamaina / dimentsioa | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Series | NANO²® 449 |
| Erantzun Denbora | Slow | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C | Muntaketa mota | Surface Mount |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) | I2t urtzea | 4.7 |
| DC Erresistentzia hotza | 0.1186 Ohms | Uneko balorazioa | 1.5A |
| Kolore | - | Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa | 50A |