0448.400MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0448.400MR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0448.400MR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0448.400MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
0448.400MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0448.400MR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 173709 pcs Datuen fitxa 0448.400MR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 448
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak 0448.400MR-ND
0448400MR
F5573TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0416
DC Erresistentzia hotza 0.4895 Ohms Uneko balorazioa 400mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A